Analiza cenowa Bitcoin SV: BSV/USD utrzymuje się powyżej swojego kluczowego wsparcia, konsolidując około 169 USD

Handel BSV/USD odbywa się pomiędzy bykiem a niedźwiedziem, podczas gdy cena kryptokurwaluty zmienia się na boki.

Rynek BSV/USD
Poziomy kluczowe:

Poziomy oporu: 195$, 205$, 215$.

Poziomy wsparcia: 140 USD, 130 USD, 120 USD

BSVUSD – Wykres dzienny
BSV/USD jest postrzegane jako zawisające na poziomie 169,19 dolarów, ponieważ moneta porusza się powyżej 9-dniowej średniej kroczącej, co wskazuje na niezdecydowany ruch na rynku. Na chwilę obecną cena rynkowa przesuwa się w kierunku 21-dniowej średniej kroczącej w obrębie kanału, a wolumen handlu wysyła sygnał kupna, podczas gdy wskaźnik techniczny RSI (14) przesuwa się powyżej 40. poziomu.

Czego można oczekiwać od Bitcoin SV (BSV)

Oczekuje się, że BSV/USD będą handlować ponad 21-dniową średnią kroczącą. Jakakolwiek próba zepchnięcia rynku przez byki w kierunku górnej granicy kanału może prowadzić do trendu wzrostowego. Jednakże, celem tego ruchu jest osiągnięcie przez kupujących kluczowych poziomów oporu na poziomie 195, 205 i 215 dolarów. Z drugiej strony, cena może również osiągnąć krytyczny poziom oporu w wysokości 140 dolarów, 130 dolarów i 120 dolarów.

Rynek BSV/BTC: Cena pozostaje na minusie
W przeciwieństwie do BitQT, rynek Bitcoin SV tańczy w rytm niedźwiedzi, ponieważ od ostatniego miesiąca cena pozostaje na minusie. W tej chwili rynek jest postrzegany jako podążający za ruchem bocznym, ponieważ zarówno byki, jak i niedźwiedzie próbują zdecydować, kto będzie rządził, starając się przełamać powyższe średnie kroczące w kanale zstępującym.